Одеський приватний ліцей "На перехресті"

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 048.ua

Фотоальбоми (1)

Інформація про компанію

Про нас
Сучасне дистанційне та очне навчання Одесі - від підготовки до позакласних занять в ліцеї «На перехресті» В 2023 році проблема очного навчання в багатьох містах України стоїть дуже гостро, оскільки не всі дітлахи можуть відвідувати навчальні заклади особисто. Організувати процес навчання безпечно у великій школі досить складна задача, але обираючи очне навчання в Одесі у спеціалізованих навчальних закладах, які орієнтовані на невелику кількість дітей, батьки можуть забезпечити дитині максимальний комфорт та безпеку, надати змогу відвідувати заняття очно та отримувати знання на якісно іншому рівні. Приватний ліцей «На перехресті» пропонує власним клієнтам особливий підхід до навчанн...

Сучасне дистанційне та очне навчання Одесі - від підготовки до позакласних занять в ліцеї «На перехресті»

В 2023 році проблема очного навчання в багатьох містах України стоїть дуже гостро, оскільки не всі дітлахи можуть відвідувати навчальні заклади особисто. Організувати процес навчання безпечно у великій школі досить складна задача, але обираючи очне навчання в Одесі у спеціалізованих навчальних закладах, які орієнтовані на невелику кількість дітей, батьки можуть забезпечити дитині максимальний комфорт та безпеку, надати змогу відвідувати заняття очно та отримувати знання на якісно іншому рівні.

Приватний ліцей «На перехресті» пропонує власним клієнтам особливий підхід до навчання, який полягатиме у створенні відповідної атмосфери для спокійного та безпечного процесу навчання для дітей різного віку. На базі закладу Ви можете:

 • проходити підготовку до школи;
 • навчатися у перших-четвертих класах;
 • вчитися до 11(12) класу, отримуючи знання за сучасними методиками;
 • відвідувати додаткові заняття з різних направлень.

На відміну від загальноосвітніх шкіл ліцей «На перехресті» пропонує учням комфортну дружню атмосферу та зовсім новий погляд на освітній процес. Завдяки кваліфікованим педагогам та особливому підходу до навчального процесу кожен учень має змогу розкрити свій власний потенціал та отримати різносторонню освіту та змогу спілкуватися з однолітками в безпечному просторі.

Чому варто обрати саме приватний лицей «На перехресті» для власної дитини?

У сучасних обставинах дистанційне навчання дітей відбувається в дуже складних умовах, коли вони майже не мають змоги особисто поспілкуватися з викладачам, однолітками, отримати змогу проявити себе, захищаючи власні проекти або роблячи власні дослідження. Виходить, що діти проявляють менше зацікавленості до навчання, їх рівень знань знижується через відсутність теоретичних та практичних навичок. Приватний ліцей «На перехресті» дозволяє учням отримувати знання в новому форматі. Сюди варто звернутися у випадку якщо Ви:

 • Прагнете створити для дитини максимально комфортний простір для навчання.
 • Хочете аби Ваша дитина навчалася в безпечному місці та отримувала змогу спілкуватися з вчителями.
 • Прагнете забезпечити їй можливість навчатися з максимальною результативністю.
 • Хочете зацікавити дитину до навчання та гарантувати їй можливість отримувати знання особисто відвідуючи заклад.
 • Хочете щоб дитина відвідувала не тільки шкільні заняття, а й мала змогу займатися позакласними гуртками в одному закладі.

Приватний ліцей «На перехресті» пропонує власним учням можливість навчатися за програмою з першого класу, та більше, тут Ви зможете проходити позашкільні заняття такі як: робототехніка, творче рукоділля, образотворче мистецтво, ліплення, шахи та інші. На сьогодні класи в ліцеї невеликі, мають максимально до 12 осіб, а отже - буквально кожен учень має змогу навчатися в персональному форматі.

На базі ліцею діти можуть навчатися до 11(12) класу, отримуючи не тільки знання, а й важливі навички для успішного підвищення рівня знань в майбутньому, отримання професії у відповідності до власних побажань та умінь. Завдяки багаторічному досвіду роботи та високій кваліфікації педагогів ліцею, учні отримують змогу навчитися презентувати себе, що в майбутньому стане гарантією досягнення високих цілей та успішності учнів. Персональний підхід, розвиток практичних навичок асоціативності, загальної культурності, навчання за методиками кінезіології,, нейропсихології та цілісного погляду на психологію дитини, стають гарантією розвитку здорової та повноцінної особистості.

З приватним ліцеєм «На перехресті» Ви точно зможете забезпечити дитині необхідний простір для розкриття потенціалу. Для того, щоб записатися на співбесіду або отримати більше інформації про формат навчання та його вартість, переходьте на офіційний сайт за посиланням https://naperekrestke.com.ua/. Скориставшись запропонованою контактною інформацією Ви зможете проконсультуватися з співробітником ліцею та отримати відповіді на всі питання.

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Современное дистанционное и очное обучение Одессе - от подготовки к внеклассным занятиям в лицее "На перекрестке"

В 2023 году проблема очного обучения во многих городах Украины стоит очень остро, поскольку не все дети могут посещать учебные заведения лично. Организовать процесс обучения безопасно в большой школе достаточно сложная задача, но выбирая очное обучение в Одессе в специализированных учебных заведениях, которые ориентированы на небольшое количество детей, родители могут обеспечить ребенку максимальный комфорт и безопасность, предоставить возможность посещать занятия очно и получать знания на качественно ином уровне.

Частный лицей "На перекрестке" предлагает своим клиентам особый подход к обучению, который будет заключаться в создании соответствующей атмосферы для спокойного и безопасного процесса обучения для детей разного возраста. На базе заведения Вы можете:

 •  проходить подготовку к школе;
 •  учиться в первых-четвертых классах;
 •  учиться до 11 (12) класса, получая знания по современным методикам;
 •  посещать дополнительные занятия по различным направлениям.

В отличие от общеобразовательных школ лицей "На перекрестке" предлагает ученикам комфортную дружескую атмосферу и совершенно новый взгляд на образовательный процесс. Благодаря квалифицированным педагогам и особому подходу к учебному процессу каждый ученик имеет возможность раскрыть свой собственный потенциал и получить разностороннее образование и возможность общаться со сверстниками в безопасном пространстве.

Почему стоит выбрать именно частный лицей "На перекрестке" для собственного ребенка?

В современных обстоятельствах дистанционное обучение детей происходит в очень сложных условиях, когда они почти не имеют возможности лично пообщаться с преподавателям, сверстниками, получить возможность проявить себя, защищая собственные проекты или делая собственные исследования. Получается, что дети проявляют меньше заинтересованности к обучению, их уровень знаний снижается из-за отсутствия теоретических и практических навыков. Частный лицей "На перекрестке" позволяет ученикам получать знания в новом формате. Сюда стоит обратиться в случае если Вы:

 • Стремитесь создать для ребенка максимально комфортное пространство для обучения.
 • Хотите чтобы Ваш ребенок учился в безопасном месте и получал возможность общаться с учителями.
 • Стремитесь обеспечить ему возможность учиться с максимальной результативностью.
 • Хотите заинтересовать ребенка к обучению и гарантировать ему возможность получать знания лично посещая заведение.
 • Хотите чтобы ребенок посещал не только школьные занятия, но и имел возможность заниматься внеклассными кружками в одном заведении.

Частный лицей "На перекрестке" предлагает своим ученикам возможность учиться по программе с первого класса, и больше, здесь Вы сможете проходить внешкольные занятия такие как: робототехника, творческое рукоделие, изобразительное искусство, лепка, шахматы и другие. На сегодня классы в лицее небольшие, имеют максимально до 12 человек, а значит - буквально каждый ученик имеет возможность учиться в персональном формате.

На базе лицея дети могут учиться до 11 (12) класса, получая не только знания, но и важные навыки для успешного повышения уровня знаний в будущем, получения профессии в соответствии с собственными пожеланиями и умений. Благодаря многолетнему опыту работы и высокой квалификации педагогов лицея, ученики получают возможность научиться презентовать себя, что в будущем станет гарантией достижения высоких целей и успешности учащихся. Персональный подход, развитие практических навыков ассоциативности, общей культурности, обучение по методикам кинезиологии, нейропсихологии и целостного взгляда на психологию ребенка, становятся гарантией развития здоровой и полноценной личности.

С частным лицеем "На перекрестке" Вы точно сможете обеспечить ребенку необходимое пространство для раскрытия потенциала. Для того, чтобы записаться на собеседование или получить больше информации о формате обучения и его стоимости, переходите на официальный сайт по ссылке https://naperekrestke.com.ua/. Воспользовавшись предложенной контактной информацией Вы сможете проконсультироваться с сотрудником лицея и получить ответы на все вопросы.

 

12 дуже добре
(12 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Відповідність товару/послуги опису
79 переглядів у липні
3 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Ми в мережі
Наше відео
Ще відео
Розміщення на мапі міста

Відгуки

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Це допоможе багатьом прийняти правильне рішення. Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять.

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або для написання відгуку
Обслуговування
0/12
Якість послуг
0/12
Ціна
0/12
Відповідність товару/послуги опису
0/12
Відгук:

Завантажити фото: